Rasinski okrug na jedanaest proglašenih lista ima ukupno 36 predstavnika. Većina njih sa jako malim šansama da se nađe u poslaničkim klupama. Najviše mesto od potencijalnih poslanika iz Raskinskog okruga zauzima kandidat sa liste Metla na 20. mestu. Najveće šanse da se stvarno nađe u parlamentu imaju kandidati sa liste broj jedan koji se nalaze na 38. 44 i 79 mestu. Ono što je sigurno broj predstavnika u poslaničkim klupama iz rasinskog regiona biće izražen jednocifremnnim brojem, što je manje od 5% ukupnog broja poslanika.

I Izborna lista “Aleksandar Vučić – za našu decu”:

38. Nevena Đurić – Kruševac ('93. godište, master profesor matematike)
44. Jasmina Palurović – Kruševac ('72. godište, profesor tehnike i informatike)
79. Dragana Barišić – Kruševac ('75. godište, lekar specijalista psihijatrije)
96. Marija Todorović – Brus (’92. godište, diplomirani ekonomista)
140. Ana Pešić – Ćićevac (’87. godište, diplomirani filolog za engleski jezik i književnost)
167. Zoran Tomić – Kruševac (’88. godište, master ekonomista)
208. Predrag Toskić – Aleksandrovac (’94. godište, master inženjer prehrambene tehnologije)
229. Nenad Smiljković – Trstenik (’88. godište, profesor fizičke kulture)

II Izborna lista “Ivica Dačić – Socijalistička partija Srbije (SPS), Jedinstvena Srbija (JS) – Dragan
Marković Palma”:

50. Jelena Vujić Obradović – Aleksandrovac (’79. godište, diplomirani pravnik)
53. Gordana Petrović – Varvarin (’86. godište, diplomirani pravnik)
98. Siniša Maksimović – Kruševac (‘59. godište, ekonomista)
108. Marjana Đokić – Brus (’87. godište, dipl. inženjer poljoprivrede)
136. Milutin Tasić – Kruševac (’81. godište, diplomirani ekonomista)
142. Dragan Lazić – Kruševac (’65. godište, profesor fizičke kulture)
176. Hristo Savić – Aleksandrovac (’72. godište, građevinski inženjer)
199. Radomir Milunović – Trstenik (’64. godište, dipl. inženjer poljoprivrede)
III Izborna lista “dr Vojislav Šešelj – Srpska radikalna stranka”:
33. Dejan Marinković – Kruševac (’92. godište, master pravnih nauka)
76. dr Goran Mihajlović – Trstenik (’63. godište, profesor strukovnih studija)
97. Zoran Milivojević – Ćićevac ('59. godište, specijalista medicine rada)
144. Jelena Jovanović – Brus ('91. godište, radnica)
240. Milica Čolić – Brus ('66. godište, konfekcionar)

IV Izborna lista “Savez vojvođanskih Mađara – Ištvan Pastor”

Nema kandidata iz Rasinskog okruga

V Izborna lista “Aleksandar Šapić – Pobeda za Srbiju“

Nema kandidata iz Rasinskog okruga

VI Izborna lista “Za Kraljevinu Srbiju (Pokret obnove Kraljevine Srbije, Monarhistički front) –
Žika Gojković:

28. Zoran Radojević – Kruševac (’71. godište, privatni preduzetnik)
42. Mikica Vidaković – Trstenik (’87. godište, diplomirani ekonomista)
45. Ana Mustafić – Kruševac (’92. godište, saobraćajno-transportni tehničar)
50. Snežana Usević – Kruševac (’56. godište, penzionerka)
152. dr Radovan Popović – Trstenik (’61. godište, specijalista urgentne medicine)
200. Bratislav Živković – Kruševac (’75. godište, novinar)
206. Nevena Despotović – Kruševac (’87. godište, strukovni ekonomista)
219. Miroslava Petronijević – Kruševac (’90. godište, slobodni umetnik)

VII Izborna lista “Ujedinjena demokratska Srbija (Vojvođanski front, Srbija 21, Liga
socijaldemokrata Vojvodine, Stranka moderne Srbije, Građanski demokratski forum, DSHV,
Domokratski blok, Zajedno za Vojvodinu, Unija Rumuna Srbije, Vojvođanska partija,
Crnogorska partija)

28. Nevenka Babić – Ćićevac (’67. godište, profesor ekonomske grupe predmeta)

VIII Izborna lista “Akademik Muamer Zukorlić – Samo pravo – Stranka pravde i pomirenja
(SPP) – Demokratska partija Makedonaca (DPM)

Nema kandidata iz Rasinskog okruga

IX Izborna lista “METLA 2020”:

20. Saša Anđelković – Kruševac (’70. godište, doktor veterinarske medicine)
30. Marija Janićijević – Kruševac (’84. godište, medicinska sestra)
77. Branimir Trajković – Kruševac (’49. godište, dipl. mašinski inženjer)
144. Milica Mihajlović – Kruševac (’96. godište, student)
189. Ljiljana Jevremović – Kruševac (’60. godište, ekonomski tehničar)
229. Srđan Lazić – Kruševac (’60. godište, elektrotehničar)

X Izborna lista “Milan Stamatović – Zdravo da pobedi – Dragan Jovanović – Bolja Srbija –
Zdrava Srbija

Nema kandidata iz Rasinskog okruga

XI Izborna lista “SDA Sandžaka – dr Sulejman Ugljanin

Nema kandidata iz Rasinskog okruga